Turnéschema – Skogshäxan

12 juni Gladö Kvarn Huddinge GENREP

10:00 Dansbanan

14:00 Dansbanan

För anmälan maila beatrice.jasz@teatercarpa.se

14 juni Eksjö

10:00 Stadsbiblioteket

14 juni Mariannelund

14:00 Stadsbiblioteket

15 juni Ulricehamn

13:00 Info kommer

16 juni Lerum
11:00 Floda Spindelparken

13:00 Floda Spindelparken

17 juni Dals-Ed
11:00 Info kommer

14:00 Info kommer

18 juni Flen

08:30 Info kommer

11:00 Info kommer

21 juni Alvesta
10:00 Info kommer

23 juni Värnamo

10:00 Apladalen

15:00 Apladalen

24 juni Lilla Edet

11:00 Lilla Edet bibliotek

14:00 Lödöse bibliotek

28 juni Västerås

3 föreställningar, mer info kommer

29 juni Västerås
3 föreställningar, mer info kommer

30 juni Västerås
3 föreställningar, mer info kommer

1 juli Västerås

3 föreställningar, mer info kommer

2 juli Tierp

11:00 Info kommer

13:30 Info kommer

3 juli Vaxholm
14:00 Rådhustorget

Kontakta turistbyrån för biljetter

5 juli Karlskrona
3 föreställningar, mer info kommer

6 juli Karlskrona
3 föreställningar, mer info kommer

7 juli Karlskrona
3 föreställningar, mer info kommer

8 juli Karlskrona
3 föreställningar, mer info kommer

9 juli Karlskrona
3 föreställningar, mer info kommer

11 juli Lund

13.00 Info kommer

16:00 Info kommer

12 juli Lund

10:00 – Info kommer

14:00 – Info kommer

13 juli Mönsterås

1 föreställning, mer info kommer

15 juli Partille

1 föreställning, mer info kommer

16 juli Askersund
11:00 – Info kommer

14:00 – Info kommer

19 juli Bålsta
1 föreställning, mer info kommer

19 juli Skokloster

1 föreställning, mer info kommer

20 juli Ovanåker

10:00 – Info kommer

20 juli Alfta

13:00 – Info kommer

3 augusti Flen

1 föreställning, mer info kommer

4 augusti Östhammar

10:00 Österbybruk

13:00 Gimo

15:30 Alunda

5 augusti Östhammar

10:00 Östhammar

13:00 Öregrund

6 augusti Rättvik

11:00 Rättviksbibliotek

15:00 Rättviksbibliotek

9 augusti Uppsala

10:00 Gottsundabiblioteket

14:00 Gottsundabiblioteket

16:30 Uppsala C

10 augusti Uppsala

10:00 Sävja bibliotek

15:00 Storvreta bibliotek

17:30 Uppsala C

11 augusti Uppsala

10:00 Stenhagenbiblioteket

14:00 Stenhagenbiblioteket

12 augusti Mariestad

1 föreställning, mer info kommer

13 augusti Tidaholm

11:00 Turbinhusön

14:00 Turbinhusön

14 augusti Växjö

13:00 Växjö Araby Arena

15:00 Växjö Araby Arena

15 augusti Lerum

11:00 Floda spindelparken

16 augusti Kristinehamn

14:40 Biblioteket

16:00 Biblioteket

27 augusti Surhammar

13:00 – mer info kommer

28 augusti Håbo

2 föreställningar, mer info kommer

29 augusti Strängnäs

13:00 – Info kommer

15:00 – Info kommer

4 september Boo Folkets Hus

1 föreställning, mer info kommer

7 september Grästorp

1 föreställning, mer info kommer

10 september Knivsta

10:00 Skolföreställning

11 september Knivsta

10:00 Info kommer

16 september Hedemora

3 föreställningar, info kommer

17 september Hedemora

3 föreställningar, info kommer

18 september Mora
09:00 – Info kommer

10:30 – Info kommer

14:00 – Info kommer

20 september Bjurholm

10:00 – Info kommer

12:00 – Info kommer

4 november Göteborg

13:00 – Info kommer

16:00 – Info kommer